Bractwo Pielgrzymkowe

Archiwum Bractwa

Wiara/Religia/Kościół

Rowery

Kultura i rozrywka

TraditioDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Pielgrzymka z Mysłowic na Jasną Górę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Pytel   
Wtorek, 06 Sierpień 2019 21:17
Przed nami kolejna pielgrzymka z Mysłowic na Jasną Górę. Tegoroczna odbywać się będzie pod hasłem: "W mocy Bożego Ducha". Pielgrzymka odbywać się będzie wieloetapowo:


  • we czwartek 22 sierpnia o godzinie 8:00 Msza Święta w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia NMP w Mysłowicach Brzezince na rozpoczęcie pielgrzymki grupy pieszej z Brzezinki oraz grupy rowerowej. Po Mszy Świętej start obydwu grup
  • w sobotę 24 sierpnia o godzinie 8:00 Msza Święta w kościele pod wezwaniem Ścięcia Św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach Bończyku na rozpoczęcie pielgrzymki grupy pieszej z Bończyka i innych parafii oraz rowerzystów, którzy dołączą do jadących od czwartku. Po Mszy Świętej wyjazd autokarami do miejscowości Skarżyce, gdzie nastąpi wymarsz grupy pieszej oraz wyjazd połączonej grupy rowerowej. Od soboty wszystkie grupy będą mieć wspólne noclegi i uczestniczyć we Mszach Świętych, posiłkach i nabożeństwach
  • w ostatnim dniu pielgrzymki (wtorek, 27 sierpnia) na Jasną Górę dotrą autokary z pielgrzymami z mysłowickich parafii oraz autokar z członkami Bractwa Pielgrzymkowego. Połączone grupy uczestniczyć będą wspólnie w Drodze Krzyżowej na jasnogórskich wałach (godzina 10:00) oraz Mszy Świętej za miasto Mysłowice odprawianej w kaplicy Cudownego Obrazu (godzina 13:30).
Przyjmujemy zapisy na wyjazd wtorkowy do autokary "bractwowego", który będzie zabierać pielgrzymów z parafii dekanatu mysłowickiego.
W poniższych linkach dokumenty (do pobrania) dla uczestników grupy rowerowej.
Zmieniony: Wtorek, 06 Sierpień 2019 22:10
 

Statystyki

Odsłon : 956004

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Związek Górnośląski