Bractwo Pielgrzymkowe

Archiwum Bractwa

Wiara/Religia/Kościół

Rowery

Kultura i rozrywka

TraditioDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Sywester bis w Chorzowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Pytel   
Sobota, 17 Luty 2018 20:21
Czwartego lutego 133 osobowa grupa członków i sympatyków Bractwa Pielgrzymkowego (dowieziona na miejsce  wynajętymi autobusami i prywatnymi samochodami ) zagościła na widowni teatru Rozrywki w Chorzowie na spektaklu „Sylwester bis”.

Motywem przewodnim widowiska były piosenki Jacka Cygana. Na kanwie jego tekstów autorzy opracowali różnego rodzaju scenki - zabawnie  ilustrujące słowa piosenek. Przywitały nas roztańczone smerfy a potem w trakcie trwającego prawie 3 godziny przedstawienia  ( z przerwą na szampana lub soczek) na scenie pojawiały się przeróżne stwory, bajkowe ludziki, eleganckie damy, panowie w smokingach i krótkich spodenkach, "szarpidruty", "luzak" proponujący abyśmy "Wypili za błędy" czy zamknięta na wieży księżniczka z różowym warkoczem błagająca "Zbaw mnie". Przez moment zagościliśmy też na plaży pełnej dziewczyn - tych co to lubią brąz.

Na zakończenie cała sala odśpiewała  bisowany 2 krotnie "Jedzie pociąg z daleka", a potem już tylko szatnia ,autobus i ciepła herbatka we własnym domu.

 

Statystyki

Odsłon : 942002

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Związek Górnośląski