Bractwo Pielgrzymkowe

Archiwum Bractwa

Wiara/Religia/Kościół

Rowery

Kultura i rozrywka

TraditioDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Bractwo Pielgrzymkowe
100-lecie Związku Podhalan Email

W tym roku zaprzyjaźniony ze Związkiem Górnośląskim Związek Podhalan obchodzi swoje setne urodziny. Od stycznia stowarzyszenie obchodzi hucznie swój jubileusz.

Więcej…
 
Rowerami po Roztoczu Email

Długo przygotowywaliśmy się do wyjazdu na Roztocze. Miejsce zaproponował Jarek jeszcze w roku ubiegłym podczas pielgrzymki „Z Mysłowic na Jasną Górę”, w której po raz drugi uczestniczyli rowerzyści z międzyparafialnej grupy rowerowej. Uroki tego zakątka wschodniej Polski znaliśmy z opowiadań Jarka i z Internetu, ale nie wyobraziliśmy sobie, że może tam być tak pięknie.

Więcej…
 
Piekary - męska pielgrzymka stanowa Email

W roku ubiegłym ze względu na rehabilitację po operacji kolana musiałem sobie odpuścić pielgrzymkę męską do Piekar Śląskich. W tym roku też zapowiadało się mało ciekawe: pogoda fatalna, ale powiedziałem sobie, że pojadę, choćby żaby leciały z nieba. I wszystko poukładało lepiej, niż można było  by sobie wymarzyć.

Więcej…
 
Pracowity środek maja Email
Od piątku 17 maja do poniedziałku cztery dni później Bractwo zostało rzucone w wir wydarzeń lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich.

Więcej…
 
Śląskie Gody Email

Śląskie Gody

Więcej…
 
Pielgrzymka Saletyńska - całość oraz zdjęcia Email

Pielgrzymka saletyńska

Więcej…
 
Misterium Męki Pańskiej w Piekarach Email

Tradycyjnie od kilku lat, w Wielki Piątek Bractwo Pielgrzymkowe melduje się w piekarskim sanktuarium by uczestniczyć w Misterium Męki Pańskiej.

Więcej…
 
Ekstremalna Droga Krzyżowa 2019 Email

Nastawiałem się, że będzie nas kilku „wariatów” którym nocą będzie chciało się tłuc po lasach na rowerach. Tymczasem w piątek 6 kwietnia w kościele na Bończyku pojawiła się nas siedemnastka.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Statystyki

Odsłon : 956009

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Związek Górnośląski