Bractwo Pielgrzymkowe

Archiwum Bractwa

Wiara/Religia/Kościół

Rowery

Kultura i rozrywka

TraditioDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Bractwo Pielgrzymkowe
Modlitwa różańcowa dookoła Polski Email

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności.

Więcej…
 
Wydarzenia tego lata Email
Od ostatniego omówienia działań naszego Bractwa minęło nieco czasu. Skończyliśmy na wizycie naszej delegacji w Kamesznicy na pożegnaniu z parafią kapelana Związku Podhalan ks. Władysława Zązla.

Więcej…
 
Na rowerach do Czarnej Madonny - relacja Email

Na rowerach do Czarnej Madonny

Rok temu, w piątkę (ja, Marek, Ula, Regina i Michalina) pojechaliśmy Jurą Krakowsko-Częstochowską na Jasną Górę. Było to na początku lipca, trasa była o wiele krótsza niż tegoroczna. Już po powrocie zrodził się pomysł, żeby przyłączyć się do pieszej pielgrzymki z parafii na Bończyku. We czwartek 24 sierpnia „słowo stało się ciałem”.

Więcej…
 
Pielgrzymka rowerowa na Jasną górę - zdjęcia Email

Wróciliśmy z pielgrzymki na rowerach do Czarnej Madonny. Poniżej dwa linki do galerii, opis każdego dnia naszego pielgrzymowania w trakcie pisania.

Więcej…
 
Święto karmelitańskie Email
Miesiąc lipiec to miesiąc karmelitański; wtedy przypadają uroczystości związane ze Szkaplerzem i odpust w karmelitańskim sanktuarium w Czernej. Dotychczas mieliśmy to szczęście, że nasze pielgrzymki do Czernej odbywając się na początku miesiąca omijały główne uroczystości. W tym roku było inaczej.

Więcej…
 
Śląscy pszczelarze na Hamerli Email
W każdą drugą niedzielę lipca śląscy pszczelarze zjeżdżają się na trutowisku Murcki czyli na terenie nieczynnej już leśniczówki Hamerla położonej w południowej części lasów murckowskich. Hamerla stała się też punktem docelowym naszej Międzyparafialnej grupy Rowerowej „Camino Silesia Team”.

Więcej…
 
Nasz sztandar w rozjazdach Email
Od piątku 30 czerwca aż do niedzieli 2 lipca sztandar Bractwa Pielgrzymkowego kursował nieustannie pomiędzy ważnymi miejscowościami i toczącymi się w nich wydarzeniami.
Więcej…
 
Komunia Święta naszego najmłodszego pielgrzyma Email
Nasz najmłodszy pielgrzym, Mikołajek, który wiele jeździł z nami na pielgrzymki w dniu 14 maja w kościele p.w Św. Jadwigi Śląskiej przyjął do swojego serduszka Pana Jezusa.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Statystyki

Odsłon : 941995

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Związek Górnośląski