Bractwo Pielgrzymkowe

Archiwum Bractwa

Wiara/Religia/Kościół

Rowery

Kultura i rozrywka

TraditioDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Bractwo Pielgrzymkowe
Górny Śląsk dzieciom z Aleppo Email

24 maja Bractwo Pielgrzymkowe zakończyło swój udział w programie "Górny Śląsk dzieciom z Aleppo" dokonując w siedzibie Związku Górnośląskiego w Katowicach przy ulicy Stalmacha 17 rozliczenia finansowego.

Więcej…
 
Pielgrzymka do Torunia i na Warmię - relacja Email
To nasz trzeci pobyt w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski – na Warmii. Po raz pierwszy byliśmy w tym miejscu w kwietniu 2016 roku, potem w roku ubiegłym na rowerach (grupa 14-to osobowa). W tym roku 48 osób utworzyły dwie grupy: z Bractwa Pielgrzymkowego oraz parafii p.w Św. Anny w Lędzinach.

Więcej…
 
Pielgrzymka do Torunia i na Warmię - zdjęcia Email
W poniższych linkach zdjęcia z pozostałych dni pielgrzymki. Relacja w późniejszym terminie
Więcej…
 
Pielgrzymka do Torunia i na Warmię - dzień 1 Email

Pielgrzymka do Torunia i na Warmię

Tam, gdzie pojechaliśmy, byliśmy dwukrotne: 2 lata temy autokarem, rok temu z rowerami. Wspaniałe miejsca: Toruń i Warmia.

Więcej…
 
Majówka u Saletynów Email

Kontynuujemy tradycję spotykania się co jakiś czas u naszych opiekunów duchownych, księży Saletynów na Krasowach. W miniony poniedziałek zorganizowaliśmy za zgodą superiora domu zakonnego ks. Władysława Pasiuta majówkę.

 

Więcej…
 
Pracowity przełom Email

Pracowity przełom wiosennych miesięcy

Przełom kwietnia i maja należał do bardzo pracowitych okresów dla Bractwa Pielgrzymkowego. 21 kwietnia pielgrzymowaliśmy do krakowskich Łagiewnik, w niedzielę 29 kwietnia delegacja w składzie Halina Pazera, Henryk Gądzik, Henryk Stolorz i Jacek Pytel reprezentowała Bractwo na święconym Górali Żywieckich, zaś 1 maja delegacja w składzie Danuta Rozmus, Bożena i Henryk Stolorz oraz Jacek Pytel uczestniczyła w Śląskich Godach w chorzowskim skansenie.

Więcej…
 
Pielgrzymka do Bożego Miłosierdzia Email

Aż się wierzyć nie chce, że sobotnia pielgrzymka do Centrum Jana Pawła II oraz sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach była pierwszą w tym roku, na którą pojechaliśmy autokarem.

Więcej…
 
Nasza solenizantka Pani Waleska Email
W minioną sobotę, 7 kwietnia w kościele p.w M.B Fatimskiej w Mysłowicach Wesołej w swoje 90-te urodziny za dar życia dziękowała Bogu Pani Waleska Biber, prawdopodobnie najstarsza członkini Związku Górnośląskiego.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Statystyki

Odsłon : 956011

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Związek Górnośląski